Wypożyczalnia kajaków, proszę o pomoc!

Wypożyczalnia kajaków, proszę o pomoc!

Nigdy jeszcze nie byłem na spływie kajakowym po Tanwi a bardzo lubię pływać na kajaku. Czy jeżeli posiadam już doświadczenie to rzeka ta będzie dobrym wyborem?

tomalix

Posty: 6

 
Jeżeli zależy Ci na fantastycznych widokach to jak najniezwyklej polecam Ci wziąć udział w spływie kajakowym po Tanwie gdyż widoki na tej rzece rzeczywiście zapierają dech w piersiach. Ja przez długi czas po spływie wspominałem wszystko to co podczas spływu ujrzałem.

miasto13

Posty: 12

 
Jeśli nie posiadasz swojego kajaka to podczas spływu istnieje szansa wypożyczenia sprzętu. Dostępnych jest bardzo sporo kajaków na których będziesz mógł pływać.

MShR

Posty: 6

 
Jak najbardziej możesz zabrać dziecko na spływ kajakowy po Tanwie. Wystarczy, że weźmiesz kajak dwuosobowy a Twoje dziecko będzie mogło jedynie skupić się na podziwianiu widoków. Twoja pociecha z pewnością nie wypadnie z kajaka jeżeli Ty z niego nie wypadniesz. Możesz być więc w pełni spokojny jeżeli chodzi o jej bezpieczeństwo.

Kaazz

Posty: 19

 
Jeżeli urlop zamierzasz spędzić w domu to jest to moim zdaniem najgorsze wyjście. Tani i dostarczający mnóstwa radości jest bowiem spływ kajakowy na Tanwie.

vjakv

Posty: 10

 
Spływ kajakowy po Tanwie dla całej rodziny polecam Ci zorganizować przez firmę: http://www.splywytanew.pl. Sam z jej usług już mnóstwo razy korzystałem i zdecydowanie polecam Ci jej usługi ponieważ są faktycznie solidne.

Klaudi

Posty: 7

 
Nie musisz być silny fizycznie aby pływać na kajaku. Podczas spływu wiosła używasz tylko w pewnych momentach albowiem sama woda pomaga Ci w tym aby płynąć. Jeżeli więc nie masz siły to po prostu nie wiosłujesz.

Black_Riot

Posty: 14