Hotel w Gdańsku

Hotel w Gdańsku

Szukam miejsca noclegowego w Gdańsku na przedłużony weekend i tak się zastanawiam, gdzie warto się wybrać i jaki hotel najlepiej się sprawdzi. Raczej chce postawić na aktywne zwiedzanie centrum miasta więc dobra lokalizacja blisko najważniejszych zabytków będzie dobra. Jak macie jakieś sprawdzone miejsca noclegowe to się podzielcie

pawel253

Posty: 5

 
Spokojnie można w centrum znaleźć noclegi, Gdańsk mocno otworzył się na turystów i faktycznie włodarze miasta dbają o to, by wszystko co robione pod kątem turystów było jak najlepiej zorganizowane i to faktycznie jest już widoczne. Również jeśli chodzi o miejsca noclegowe.

olgaś56

Posty: 6

 
Ja ostatnio miałem okazję gościć w hotelu http://gryfgdansk.pl na weselu rodzinnym i szczerze mogę polecić. Cała impreza naprawdę świetnie się udała. Bardzo dobre wyżywienie, miejsca noclegowe również zorganizowane na bardzo wysokim poziomie, tak więc dla mnie rewelacja i jak będę miał przyjechać go Gdańska to chętnie skorzystam z tej oferty.

ZaNK3R

Posty: 7

 
W sieci znajdziesz liczne strony, gdzie oferty hoteli można porównać i to pewnie będzie najlepsza opcja, bo wygodnie te różne dostępne propozycje będziesz mógł zestawić i pewnie cos sensownego z tego dla siebie będziesz w stanie wybrać. Więc ewentualnie można w tym kierunku iść i przez porównywarke sprawdzać opinie i wybierać najlepszą cenę.

wisła1905

Posty: 12

 
Sprawdź jak sytuacja wygląda jeśli chodzi o hotele w Gdańsku i okolicach, ale jak planujesz wyjazd w tych najbardziej popularnych datach i długich weekendach to trzeba wcześniej nocleg rezerwować, bo może być potem problem.

Bezi22

Posty: 17

 
Zobacz sobie w centrum jak to wygląda, jest na pewno dużo noclegów, różne hotele, także tańsze hostele więc z wyborem atrakcyjnej propozycji raczej nie powinno być problemów. Cenowo jest spore zróżnicowanie, a jednocześnie jak wybierzesz lokalizację w centrum to wszędzie będzie blisko.

barca77

Posty: 10