zespół na wesele, znacie ?

zespół na wesele, znacie ?

Hejka. Czy ktokolwiek z Was wykonywał samodzielnie ozdoby na wesele? Ile będę w stanie w ten sposób zaoszczędzić? Zauważyłam, że ceny są dość wysokie…

PaweL

Posty: 5

 
W naszym wypadku DJ na wesele zainkasował kwotę zaledwie 2500 zł. Uważam, iż to niezmiernie rozsądne wynagrodzenie, albowiem profesjonalny zespół potrafiłby kosztować dwu lub nawet trzykrotnie więcej. Przynajmniej tyle zapłacili za usługi pewnego zespołu moi znajomi, którzy niedawno brali ślub.

MBsmoke

Posty: 16

 
Posiadam namiary na świetną cukiernię, która wykonuje torty weselne. Wystarczy, że dacie znać na priv, a przekażę Wam adres jej strony internetowej. Posiadają na swoim koncie bardzo wiele ciekawych realizacji, co możecie zweryfikować we własnym zakresie. Pozdrawiam.

syrena88

Posty: 12

 
Z mojej perspektywy mogę polecić Wam torty weselne, które wykonują doświadczone cukiernie. Chcąc zweryfikować umiejętności konkretnej cukierni polecam zamówić niewielki tort, który będzie kosztował Was 30-60 złotych w zależności od wagi. Dzięki temu będziecie mieli jasny obraz sytuacji - ocenicie jakość :)

nero45

Posty: 4

 
Jestem zadowolony z tego, który zespół na wesele wybraliśmy. Nie ma problemu, abym podał Wam na niego namiary, aczkolwiek wyłącznie w prywatnej wiadomości, ponieważ nie chciałbym tutaj nikogo publicznie reklamować. Nie mam w tym absolutnie żadnego interesu.

zeroo13

Posty: 25

 
To, który DJ na wesele będzie najlepszy możecie zweryfikować przede wszystkim tutaj: https://www.gdziewesele.pl/oprawa. W tym miejscu odszukacie oferty dużo przedstawicieli tej profesji. Z mojej perspektywy to bardzo pomocny serwis. Sprawdźcie sami :)

plusss89

Posty: 27

 
Polecam wybrać doświadczoną firmę, jaka posiada sporo pozytywnych opinii, gdy będzie interesował Was wynajem auta do ślubu. Najniższa cena to nie jedyny argument.

johncena67

Posty: 19

 
Mam wrażenie, że najlepszym rozwiązaniem jest DJ na wesele. Zauważcie, że będzie w stanie przygotować on niezmiernie zróżnicowany repertuar, który może być dopasowany do potrzeb absolutnie wszystkich gości weselnych.

andrew66

Posty: 9

 
W naszym wypadku zespół na wesele kosztował 3500 pln. Mam świadomość, iż są także tańsze, jak i zdecydowanie droższe zespoły. Mnóstwo zależy od ich renomy.

Marioleczka

Posty: 7

 
Musicie zarezerwować co najmniej kilkaset złotych, jeśli przedmiot Waszego zainteresowania stanowi wynajem auta do ślubu. Wiadomo, że ostateczny koszt jest uzależniony przede wszystkim od modelu samochodu. Niektóre potrafią być kilkukrotnie droższe.

Jarciok23

Posty: 21