Program do rejestracji czasu pracy -dobra firma

Program do rejestracji czasu pracy -dobra firma

Cześć. Czy waszym zdaniem system do ewidencji czasu pracy w przypadku przedsiębiorstwa, jakie zatrudnia nie więcej niż 200 pracowników, jest potrzebny?

Kaazz

Posty: 11

 
Według mnie elektroniczny system urlopowy jest bezpieczniejszy. Z papierkami jest bowiem różnie. Nie raz zdarzały się takie sytuacje, gdy w sekretariatach gubiły się bardzo ważne dokumenty, czasami były to zwolnienia lekarskie lub wnioski urlopowe.

vokalek

Posty: 16

 
Oczywiście, że elektroniczny system urlopowy to duże ułatwienie. Wszystkie formalności odbywają się przecież za pomocą komputerów. Za pomocą tego programu dostajesz też informację od swojego szefa, czy akceptuje wybrany termin czy może też nie.

gregBard

Posty: 18

 
Pamiętam, jakie problemy były w naszym zakładzie w okresie wakacyjnym. Nagle wszyscy chcieli brać urlop w jednym terminie. Usprawnił to znacznie program do planowania urlopów. Nie ma już choćby kłótni.

dobuuj007

Posty: 20

 
W naszym wypadku, gdzie w samej hali produkcyjnej pracuje ponad 500 pracowników i w dodatku na trzy zmiany, system do ewidencji czasu pracy jest czymś obowiązkowym. Trudno jest sobie wyobrazić kadrowe, które miałyby zajmować się takimi sprawami ręcznie, bez pomocy programów i komputerów.

Acclaim

Posty: 24

 
Bardzo program do ewidencji urlopów robiony jest przez http://www.luminum.pl. Z ich oprogramowania korzystam już dobre kilka lat. Nigdy jeszcze nie miałem żadnych kłopotów z pracą na tym oprogramowaniu. W 100% odpowiada ono wymaganiom, które stawiają przed nim kadrowcy z różnych rodzajów przedsiębiorstw.

kumpell56

Posty: 9

 
Musisz zdawać sobie sprawę z tego, iż nakaz wyjazdu służbowego musi być również dokładnie rozpisane poprzez pracodawcę. Choćby wobec tego, żeby mieć podkładkę i w wypadku jakiegoś przypadku przedstawić stosowne dokumenty przedstawicielom ubezpieczalni.

MShR

Posty: 26

 
Każdy program do tworzenia harmonogramów prac możesz dowolnie skonfigurować ze swoimi potrzebami. To ty sam ustalasz w nim kryteria, którymi oprogramowanie ma się kierować podczas ustalania grafików.

Anonim.KuBa

Posty: 18