ile czasu na rejestracje pojazdu, poszukuję

ile czasu na rejestracje pojazdu, poszukuję

Wiecie, jakie terminy na rejestracje pojazdów obowiązują dzisiaj? Co jeśli się w tym okresie nie wyrobię? Będą z tego jakieś kary finansowe? Dajcie mi znać.

Lesny

Posty: 1

 
Na nieszczęście rejestrować trzeba na czas. U nas są takie kolejki, iż świecie trzeba się ustawiać żeby się tam pozyskać, lecz nie ma na nieszczęście innego wyjścia.

Adnidaaw

Posty: 2

 
Z tego, co wiem rejestracja to jeszcze nic, natomiast o wiele gorzej jest z tym zgłoszeniem. Jeśli się tego na czas nie zrobi to już niestety na sto procent pozyskamy karę. Zaczyna się od 200 złotych, a kończy na tysiącu. Nie opłaca się ryzykować.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Nie mam obecnie samochodu i za moich czasów jeździło się do oporu na umowach od poprzednich właścicieli. Dzisiaj widać, że się trochę pozmieniało. Państwo chce mieć kontrole nad tym, co się dzieje i widzieć skąd ludzie mają pieniądze na zakupy nowego samochodu.

Marioleczka

Posty: 4

 
W bezproblemowy sposób można sprawdzić, które terminy na rejestracje pojazdów obowiązują. Wystarczy wejść na stronę https://www.terminnarejestracje.pl. wpisujemy datę z umowy i otrzymujemy datę, do której auto ma być przerejestrowanej.

Laleczka4

Posty: 4

 
Nie zastanawiałem się ile mam czasu na zgłoszenie nabycia pojazdu, bo robię to od razu. Zawsze wszystkie formalności załatwiam od ręki. Wiem, że jeśli się czegoś nie zrobi od razu to później człowiek zapomina i są z tego same problemy. Tego przecież nie chcemy.

CHatka-eKo

Posty: 5

 
Nie zastanawiałem się ile mam czasu na zgłoszenie kupienia pojazdu, albowiem robię to od razu. Zawsze wszystkie formalności załatwiam od ręki. Wiem, że jeśli się czegoś nie zrobi od razu to potem człowiek zapomina i są z tego same problemy. Tego przecież nie chcemy.

Blono

Posty: 2

 
Nic się nie zmieniło, bo ilość czasu na przerejestrowanie pojazdów zostaje taka sama. Mamy trzydzieści dni i w niektórych miastach wcale nie będzie nam łatwo się tego terminu trzymać. Kolejki są bardzo duże, dlatego trzeba od razu po zakupie umawiać termin przerejestrowania.

gerrry

Posty: 2

 
Nie wiem, bo jeśli kupuje samochód to mało, kiedy go przerejestrowuje. Z reguły mam wszystkie umowy i tak jeżdżę aż nie sprzedam go dalej. Podczas przeróżnych kontroli policji nigdy żadnych problemów nie miałem.

Marioleczka

Posty: 3

 
Kupując samochód najlepiej będzie od razu zabrać się za ustalanie terminów przerejestrowania. Jeśli są dalekie to bierzemy się za zgłoszenie kupienia samochodu.

Bhapo

Posty: 2