szkolenia bhp w katowicach, oferta

szkolenia bhp w katowicach, oferta

Zastanawiam się czy bhp na śląsku jest przestrzegane bardziej niż w innych regionach? U was są kopalnie i praca niebezpieczna, wobec tego jestem ciekawy czy te szkolenia w ogóle się jakoś różnią od tych, które są choćby na północy

Hunka

Posty: 2

 
Odbywam szkolenia bhp w Katowicach i akurat pracuje, jako kierowca także nie ma tutaj różnicy czy to centrum kraju czy inny region. Na pewno w przypadku górnictwa jest to całkowicie, co innego, ale u mnie nie.

Lizusek45

Posty: 4

 
Według mnie usługi bhp w Katowicach, jakie będą ciekawe, a nie nudne organizuje firma http://www.bezpiecznie-w-pracy.pl/kontrola-z-inspekcji-pracy/bhp-w-roznych-regionach-kraju/ i należałoby się tam zgłosić. Są na wszystko niezwykle dobrze przygotowani i na pewno każdemu pomogą.

saradonin

Posty: 6

 
Mnie się szkolenia bhp podobają, albowiem poznaje ciekawe historie z życia osób, które takie szkolenia prowadzą i te osoby rzeczywiście mają niezmiernie mnóstwo do powiedzenia. Według mnie super.

CHatka-eKo

Posty: 5

 
Osobiście mamy podejście niezwykle fachowe do szkoleń bhp. W kryzysowej sytuacji będzie wiedział, co mam wykonać i kto wie może mi to nawet uratować życie, zatem nie chce tylko słuchać, natomiast chce też jak najwięcej z tego zapamiętać.

cecyli2

Posty: 10

 
Na śląsku przykładamy wiele uwagi to szkoleń, bowiem pracujemy w górnictwie i niestety tutaj jeden błąd może być dla nas i naszych kolegów niezwykle kosztowny. To, dlatego my nie siedzimy na szkoleniach i nic nie robimy tylko słuchamy, po to jest szkolenie.

johncena67

Posty: 19

 
Według mnie to na takich szkoleniach jest niezmiernie nudno, bowiem ciągle mamy to samo. Już mi się nie chce na to chodzić, niemniej jednak muszą więcej się pojawiam wówczas, kiedy chce tego pracodawca.

apepsi1983

Posty: 7

 
Trudno jest porównać to, co mają na bhp na śląsku z tym, co jest dla przykładu na pomorzu. To całkowicie inny przemysł, dlatego trzeba inaczej podchodzić do takiego szkolenia. W ten sposób uzyska się bezpieczeństwo w pracy, co przecież może komuś uratować zdrowie, a nawet życie.

Elumino56

Posty: 7

 
U nas szkolenia nic nie dają, bowiem każdy siedzi i myśli o wszystkim poza tym, co ma na szkoleniu. Na nieszczęście później to jest niebezpieczne dla pracowników, ale ludziom wszystkiego przetłumaczyć się nie da. Takie życie.

syrena88

Posty: 13

 
Osobiście mamy podejście bardzo profesjonalne do szkoleń bhp. W kryzysowej sytuacji będzie wiedział, co mam zrobić i kto wie może mi to nawet uratować życie, dlatego nie chce tylko słuchać, ale chce też jak najwięcej z tego zapamiętać.

Jasio234

Posty: 2