do tekstu:, gdzie szukać ?

do tekstu:, gdzie szukać ?

Jest może ktoś, kto poleci mi tematykę związaną z kościołem na forum, które się tym zajmuje? Chce dostać wszechstronną wiedzę z tego zakresu. Dajcie znać gdzie to znajdę?

Olafff

Posty: 1

 
Jestem osobom niepraktykującą, lecz chętnie zaglądam na forum o biblii, albowiem ludzie to czytać. Nauczyłem się poznawać katolicyzm z innej strony i innym również to polecam. Można nawet być osobom niewierzącą, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, aby wiedzę w tym zakresie zdobywać. To każdemu się może niezmiernie przydać.

JasioJasio

Posty: 3

 
Na pewno znajdzie się forum katolickie, jakie takie tematy porusza. Osobiście szukam sam informacji w internecie, lecz trzeba trochę czasu nad tym posiedzieć.

Sewerynus

Posty: 18

 
Szczerze przyznać, iż przydałoby się forum religijne, albowiem mam dużo pytań i nie za bardzo wiem, komu je zadać? Jeśli w jednym miejscu będzie to wszystko, co związane z katolicyzmem to na pewno chętnie będą tam sobie zaglądał.

Marioleczka

Posty: 2

 
Nie za bardzo mnie ten temat interesuje. Dawniej trochę wchodziło się i czytało o koloryzmie, ale dzisiaj nie mam na to czasu. Jeśli jest forum dla katolików to dobrze. Przy zabieganiu ludzi Internet jest bardzo potrzebny, aby dowiadywać się tego, czego jeszcze nie wiemy. Katolicy na pewno bardzo dużo na tym zyskają.

TomekK

Posty: 3

 
Szczerze przyznać, że przydałoby się forum religijne, bo mam wiele pytań i nie za bardzo wiem, komu je zadać? Jeśli w jednym miejscu będzie to wszystko, co związane z katolicyzmem to na pewno chętnie będą tam sobie zaglądał.

mnichuśś

Posty: 6

 
Tym osobom, które chcą zgłębiać tematykę świętych i błogosławionych forum https://dolinamodlitwy.pl/forum/ na pewno pomoże zdobyć mnóstwo bardzo cennych informacji. Sam tam zaglądam.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Tematyka jest bardzo różna można znaleźć dobrze opisany czyściec na forum i wiem, że ten temat cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród forumowiczów.

Jasio234

Posty: 3

 
Forum bez problemów można odnaleźć. Działa i rozwija się cały czas. Wpisów jest tam każdego dnia coraz więcej. To pokazuje, jaką siłą jesteśmy i to akurat jest niesłychanie dobra wiadomość.

Jasio234

Posty: 4