mieszkania na sprzedaż w Warszawie, poleci ktoś?

mieszkania na sprzedaż w Warszawie, poleci ktoś?

Czy łatwo znaleźć nieruchomości w Warszawie? Jestem z daleka i nie chce mi się jechać na miejsce żeby tylko się o tym przekonać. Jeśli wiecie jak szukać i gdzie szukać to powiedzcie.

Ventooo1

Posty: 1

 
Na pewno mieszkania w Warszawie do tanich nie nalezą, ale w innych miastach wcale nie jest lepiej. Jeśli już mam wybierać miejsce do zamieszkania i płacić sporo pieniędzy to stawiamy na Warszawę. Tam nawet jak będzie kryzys to zarobki są większe i szanse na odnalezienie pracy też. Polecam takie rozwiązanie dla wszystkich.

MShR

Posty: 26

 
Jest wiele ofert mieszkań na sprzedaż w Warszawie. Trzeba tylko dokładnie się zagłębić we wszystko. Znajdziecie wtedy dobre ceny, lokalizacje i warunki. Oczywiście cena dobra jak na warszawskie warunki. Nie ma się, co spodziewać, że ceny będą bardzo niskie.

TomekK

Posty: 3

 
Oferty z nieruchomościami w Warszawie można odszukać na http://www.tradebest.pl. ta strona ma ich faktycznie niesłychanie wiele. Bez względu na to czy ma to być drobne czy gigantyczne mieszkanie to u nich coś dla siebie dopasujemy.

3czex

Posty: 9

 
Trzeba niesłychanie lubić wielkie zakorkowane i hałaśliwe miasta żeby chcieć tam mieszkać. Sam wole mieszkać poza miastem, a do miasta dojeżdżać jedynie do pracy.

strusiek

Posty: 4

 
Jest dużo propozycji mieszkań na sprzedaż w Warszawie. Trzeba tylko dokładnie się zagłębić we wszystko. Odszukacie wówczas dobre ceny, lokalizacje i warunki. Niewątpliwie cena dobra jak na warszawskie warunki. Nie ma się, co spodziewać, że ceny będą niezmiernie niskie.

CHatka-eKo

Posty: 5

 
Sprzedawałem mieszkanie w Warszawie i klientów miałem praktycznie od razu. Wcale nie miałem niskiej cenę. Lokalizacja była super metro blisko, szkoły i sklepy też. Tego właśnie szukają ludzie. Dzisiaj liczy się komfort i czas, dlatego bardzo duże znaczenie ma to gdzie takie mieszkanie się znajduje. Wtedy ludzie zapłacą za nie więcej.

gruszk009

Posty: 9

 
Trzeba bardzo lubić duże zakorkowane i hałaśliwe miasta żeby chcieć tam mieszkać. Sam wole mieszkać poza miastem, a do miasta dojeżdżać jedynie do pracy.

Klara323

Posty: 2