Wizytówki kaszerowane, jaki koszt ?

Wizytówki kaszerowane, jaki koszt ?

Siema. Jaką najmniejszą ilość obejmuje druk wizytówek, bo chciałbym wydrukować sobie klika na próbę, żeby zobaczyć, jak się będą rozchodziły.

Klaudi

Posty: 15

 
Przecież wizytówki kaszerowane nie są klejone ręcznie. Wszystko odbywa się przy użyciu specjalnych maszyn, więc nie ma żadnych powodów, żeby niepokoić się o ewentualne rozklejenie. Są one tak samo wytrzymałe jak wizytówki jednowarstwowe.

zKRK2015

Posty: 19

 
Pierwsze uszlachetnianie druku robiłem kilka lat temu. Więcej na ten temat znajdziesz na stronie http://drukwizytowek.wiescizneta.info.pl. To właśnie tam dowiedziałem się o tym, że lakier UV ma takie właściwości.

Babeczka

Posty: 19

 
Rozmawiałem ostatnio ze swoim szefem i zaproponowałem mu, aby wydawane przez nas certyfikaty robić przez letterpress. Na początku sceptycznie podchodził do tego tematu, lecz się przekonał. Później jednakże nie mógł się na ni napatrzeć...podobały się :)

mati

Posty: 16

 
Zaproszenia na ślub letterpress robię już chyba dwa lata i obecnie nie mają one żadnej konkurencyjnej metody. Tłoczenie liter na delikatnym papierze daje piękny efekt, adekwatny do tego wydarzenia.

phonik

Posty: 24

 
Z żoną metodą letterpress przygotowaliśmy nasze zaproszenia ślubne. Wyglądały naprawdę bombowo. Wybraliśmy dodatkowo grubszy papier, aby wydruk wykonać dwustronnie i zdziwienie było przeogromne. Tak spodobała nam się tam metoda, że zrobiliśmy nią plakat na ścianę.

kuBawodzu

Posty: 18

 
Metoda letterpress nie jest wcale nowym odkryciem. Ale to prawda, że korzysta się z niej dopiero od niedawna. Pierwszy raz zetknąłem się na zaproszeniach komunijnych od mojej bratanicy. Spodobały mi się i zrobiłem sobie na taki styl firmowe wizytówki.

saradonin

Posty: 20

 
Dla mnie, jako klienta wizytówki kaszerowane są dowodem na to, że wręczająca je firma ceni sobie elegancję, a co za tym idzie, także swoich kontrahentów. Tym bardziej weseli mnie fakt, że coraz częściej mogę otrzymać je od przedstawicieli rożnych branż.

Fifeczek2

Posty: 15

 
Dla mnie wizytówki kaszerowane zawsze kojarzyły się z wyższą sferą. Pierwszą tego typu wizytówkę pozyskałem w stolicy, gdy byłem w cenionym biurze nieruchomości. Aktualnie korzystają z nich najróżniejsze firmy i nie jest to żadnym nietaktem, wręcz przeciwnie, budzi pozytywne wrażenia wśród klientów.

Oct714

Posty: 13

 
Coś Ty, z choinki się urwał? Przecież wiadomo, że druk wizytówek metodą tłoczenia w niewielkiej ilości jest nieopłacalny. Trzeba odlew, a to kosztuje.

mack

Posty: 26